O NAS – PROJEKTANCI WNĘTRZ KAMELEON SZCZECIN

Armchair, sofa, relax, rest, furniture,

O nas - projektowanie wnętrz to nasza Pasja!

Projektowanie wnętrz Szczecin - ArchiteKt wnętrz Kameleon

Anna Włodarczak – Architekt wnętrz Kameleon jestem projektantem wnętrz i właścicielem pracowni Kameleon. Jedną z osób mających możliwość wykorzystania swoich zainteresowań związanych z aranżacją przestrzeni, największego hobby, pasji i zdecydowanie „życiowego powołania”- kreuję, organizuję, doradzam, projektuję, wdrażam zmiany w życie i pomagam przy tworzeniu klimatycznych wnętrz z duszą. Nic nie napędza mnie do pracy architekta bardziej niż uśmiech i zadowolenie kolejnych osób, które obdarzyły mnie zaufaniem, pozwalając stworzyć dla siebie intymną, funkcjonalną i elegancką przestrzeń w zaciszu domowym bądź ergonomiczną, praktyczną i stylową sferę do codziennej pracy zawodowej.

Projektowanie wnętrz początki

Zaczęło się najprawdopodobniej lata temu, gdy jeszcze jako dziecko „zmuszałam” tatę do
przestawiania mebli najpierw w moim pokoju, później w całym mieszkaniu. Biedny kilka razy przestawiał wielką meblościankę (kiedyś najpopularniejsze wyposażenie salonu). Całość
uwieczniałam na kartkach papieru, rysując kredkami i ołówkiem, właśnie tak powstawały moje pierwsze profesjonalne projekty wnętrz. Dorastając, przeniosłam swoją „inwencję twórczą” na pokoje koleżanek. Pozytywne opinie znajomych dodały mi odwagi i wiary, utwierdzając w przekonaniu, aby rozwijać tą właśnie pasję.

Doświadczenie i pasja zawodowa

Architekt wnętrz moja droga

Z wyróżnieniem ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie i zakupiłam pierwsze profesjonalne oprogramowanie do projektowania. Dzisiaj w swoim dorobku posiadam już wielu szczęśliwych Klientów, dziesiątki prac, setki różnych wersji roboczych (musi być idealnie przecież). Uczestniczę regularnie w kursach, targach mieszkaniowych i konferencjach dotyczących nowych technik wykańczania wnętrz, stylistyki, łączenia funkcjonalności z elegancją i komfortem. Wszystko to z chęci samokształcenia, rozwijania sztuki wnętrzarskiej i własnego „Ja” na rynku usług projektowania mieszkań, domów, biur bądź innej przestrzeni zawodowej.

Kocham pracę z ludźmi

Słucham Klientów, poznaję ich codzienne zainteresowania, ulubione aspekty stylistyczne i kolorystyczne, indywidualne życzenia. Konfrontuję je z własną wizją danego pomieszczenia, tworząc unikatową harmonię. Otwarcie rozmawiam o pomysłach, sugeruję rozwiązania, doradzam.

Zapraszam więc do współpracy – z wielką chęcią zaprojektuję Twoje marzenia.

Wystrój wnętrz Szczecin opinie

Opinie Klientów— Projektanci wnętrz Kameleon

5/5