O NAS – PROJEKTANCI WNĘTRZ KAMELEON SZCZECIN

Armchair, sofa, relax, rest, furniture,

O nas - projektowanie wnętrz to nasza Pasja!

Projektowanie wnętrz Szczecin - ArchiteKt wnętrz Kameleon

Anna Włodarczak – Architekt wnętrz Kameleon jestem projektantem wnętrz i właścicielem pracowni Kameleon. Jedną z osób mających możliwość wykorzystania swoich zainteresowań związanych z aranżacją przestrzeni, największego hobby, pasji i zdecydowanie „życiowego powołania”- kreuję, organizuję, doradzam, projektuję, wdrażam zmiany w życie i pomagam przy tworzeniu klimatycznych wnętrz z duszą. Nic nie napędza mnie do pracy architekta bardziej niż uśmiech i zadowolenie kolejnych osób, które obdarzyły mnie zaufaniem, pozwalając stworzyć dla siebie intymną, funkcjonalną i elegancką przestrzeń w zaciszu domowym bądź ergonomiczną, praktyczną i stylową sferę do codziennej pracy zawodowej.

Projektowanie wnętrz początki

Zaczęło się najprawdopodobniej lata temu, gdy jeszcze jako dziecko „zmuszałam” tatę do
przestawiania mebli najpierw w moim pokoju, później w całym mieszkaniu. Biedny kilka razy przestawiał wielką meblościankę (kiedyś najpopularniejsze wyposażenie salonu). Całość
uwieczniałam na kartkach papieru, rysując kredkami i ołówkiem, właśnie tak powstawały moje pierwsze profesjonalne projekty wnętrz. Dorastając, przeniosłam swoją „inwencję twórczą” na pokoje koleżanek. Pozytywne opinie znajomych dodały mi odwagi i wiary, utwierdzając w przekonaniu, aby rozwijać tą właśnie pasję.

Doświadczenie i pasja zawodowa

Architekt wnętrz moja droga

Z wyróżnieniem ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie i zakupiłam pierwsze profesjonalne oprogramowanie do projektowania. Dzisiaj w swoim dorobku posiadam już wielu szczęśliwych Klientów, dziesiątki prac, setki różnych wersji roboczych (musi być idealnie przecież). Uczestniczę regularnie w kursach, targach mieszkaniowych i konferencjach dotyczących nowych technik wykańczania wnętrz, stylistyki, łączenia funkcjonalności z elegancją i komfortem. Wszystko to z chęci samokształcenia, rozwijania sztuki wnętrzarskiej i własnego „Ja” na rynku usług projektowania mieszkań, domów, biur bądź innej przestrzeni zawodowej.

Kocham pracę z ludźmi

Słucham Klientów, poznaję ich codzienne zainteresowania, ulubione aspekty stylistyczne i kolorystyczne, indywidualne życzenia. Konfrontuję je z własną wizją danego pomieszczenia, tworząc unikatową harmonię. Otwarcie rozmawiam o pomysłach, sugeruję rozwiązania, doradzam.

Zapraszam więc do współpracy – z wielką chęcią zaprojektuję Twoje marzenia.

Doskonała
Na podstawie 24 opinii
Mila Albinska
2024-01-14
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Nasze oczekiwania zostały spełnione, Pani projektantka brała pod nawet takie aspekty jak różnica wzrostu między nami. Doradzała na każdym etapie projektowania oraz zakupów. Komunikacja była łatwa i przyjemna. Warto tez wspomnieć o ciekawych rozwiązać jak fototapeta na suficie. Serdecznie polecam.
Aleksander Grobicki-Madej
2023-12-30
Zdecydowanie polecam! Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i finalnego efektu. Projekt mieszkania był wykonany bardzo solidnie i profesjonalnie – z możliwością modyfikacji w trakcie i zaoferowaniem alternatyw w razie wątpliwości. Pania Ania była bardzo aktywnie zaangażowana w pomoc: koordynując prace ekipy remontowej i stolarza, oferując wsparcie podczas wizyt w sklepach i sprawnie udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania. Dzięki temu byliśmy w stanie wykończyć mieszkanie w stosunkowo krótkim czasie.
Michał Biały
2023-12-30
Nietuzinkowe i nowoczesne rozwiązania, zawsze o krok przed trendami. Ogromna cierpliwość i wyrozumiałość, a byliśmy raczej marudnymi klientami. Studio dbające o estetykę i funkcjonalność. Gorąco Polecam!
Arkadiusz Andruch
2023-02-02
Bardzo szybko wykonany projekt. Pani Anna jest otwarta na uwagi, z duża wyobraźnia i doświadczeniem. Jakość wykonania przerosła nasze oczekiwania. Polecam!
Marlena Andruch
2023-02-01
Pełen profesjonalizm, kompleksowa obsługa. Projekt zgodny z oczekiwaniami. Dziękuję i gorąco polecam!
Sławomir Kłos (Kermit)
2023-01-30
Polecam! Szybko, fachowo i w rozsądnej cenie
Olga Majak
2023-01-29
Dziewczyny tworzą wnętrza zgodne z potrzebami klienta, wszystko dopięte na ostatni guzi👌😊