Kontakt – Aranżacja i Wystrój Wnętrz Kameleon Szczecin

Zapraszamy Do kontaktu z pracownią kameleon!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Olga Majak
Profesjonalne i rzetelne podejście. Pani Ania umie wysłuchać i sprostać wymaganiom klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z całej aranżacji jak i funkcjonalności projektu😊 Polecamy😀
Paulina Ostrowska
Indywidualne podejście do potrzeb klienta, cierpliwość, rzeczowość, analityczne podejście do napotykanych wyzwań. Polecam w 100%, profesjonalne podejście od początku do końca realizacji procesu architektonicznego
Anna g
Tak jak chcialam, szybko w terminie, z racjonalnymi radami od Pani Ani i pelnym wsparciem na czas trwania wykanczania domu. Jednym slowem polecam !
Joanna Dyląg
P. Ania jest bardzo profesjonalną i obeznaną w temacie panią projektant. Wszystkie prośby klienta są uwzglednione w projekcie.całego serca polecam.
ludmiła sikorska
Pani Ania jest miłą i życzliwą osobą. Bardzo stara się sprostać wymaganiom klienta. Pyta, słucha, nie narzuca. Wykazuje dużą cierpliwość do niezdecydowanych osób:-). Kontakt bardzo dobry od pierwszego dnia! Fajne pomysły i rozwiązania. Polecam ze względu na fachowość i rzetelność.
Michał Jasak
Profesjonalizm i terminowość to chechy, których szukałem u projektanta wnętrz i które znalazłem u Ani z Pracowni Projektowej Kameleon. Ania to doskonały słuchacz, który podczas spotkania wyłapie nawet najmniejsze niuanse tylko po to aby móc zaoferować najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Warto wspomniec również o dokumentacj, która wprawiła w zachwyt niejednego stolarza 👍
Edyta Malinowska
Pani Ania przepięknie urządziła nasze mieszkanie, mamy teraz własny kąt w którym czujemy się naprawdę szczęśliwi. Jesteśmy pod wrażeniem jej kreatywności i zaangażowania. Oczywiście zdecydowanie polecamy współpracę.
Natalia Pęczek
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anną, jest to niezwykle miła i profesjonalna osoba, która pasjonuje się swoją pracą. Nasza współpraca przebiegała pomyślnie w fajnej atmosferze, bardzo dobry i szybki kontakt. Serdecznie polecam, będziecie zadowoleni!