Kontakt – Aranżacja i Wystrój Wnętrz Kameleon Szczecin

Zapraszamy Do kontaktu z pracownią kameleon!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

ludmiła sikorska
2022-06-24
Pani Ania jest miłą i życzliwą osobą. Bardzo stara się sprostać wymaganiom klienta. Pyta, słucha, nie narzuca. Wykazuje dużą cierpliwość do niezdecydowanych osób:-). Kontakt bardzo dobry od pierwszego dnia! Fajne pomysły i rozwiązania. Polecam ze względu na fachowość i rzetelność.
Michał Jasak
2022-04-28
Profesjonalizm i terminowość to chechy, których szukałem u projektanta wnętrz i które znalazłem u Ani z Pracowni Projektowej Kameleon. Ania to doskonały słuchacz, który podczas spotkania wyłapie nawet najmniejsze niuanse tylko po to aby móc zaoferować najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Warto wspomniec również o dokumentacj, która wprawiła w zachwyt niejednego stolarza 👍
Edyta Malinowska
2022-04-02
Pani Ania przepięknie urządziła nasze mieszkanie, mamy teraz własny kąt w którym czujemy się naprawdę szczęśliwi. Jesteśmy pod wrażeniem jej kreatywności i zaangażowania. Oczywiście zdecydowanie polecamy współpracę.
Natalia Pęczek
2022-02-21
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anną, jest to niezwykle miła i profesjonalna osoba, która pasjonuje się swoją pracą. Nasza współpraca przebiegała pomyślnie w fajnej atmosferze, bardzo dobry i szybki kontakt. Serdecznie polecam, będziecie zadowoleni!