Kontakt – Aranżacja i Wystrój Wnętrz Kameleon Szczecin

Zapraszamy Do kontaktu z pracownią kameleon!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Doskonała
Na podstawie 24 opinii
Mila Albinska
2024-01-14
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Nasze oczekiwania zostały spełnione, Pani projektantka brała pod nawet takie aspekty jak różnica wzrostu między nami. Doradzała na każdym etapie projektowania oraz zakupów. Komunikacja była łatwa i przyjemna. Warto tez wspomnieć o ciekawych rozwiązać jak fototapeta na suficie. Serdecznie polecam.
Aleksander Grobicki-Madej
2023-12-30
Zdecydowanie polecam! Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i finalnego efektu. Projekt mieszkania był wykonany bardzo solidnie i profesjonalnie – z możliwością modyfikacji w trakcie i zaoferowaniem alternatyw w razie wątpliwości. Pania Ania była bardzo aktywnie zaangażowana w pomoc: koordynując prace ekipy remontowej i stolarza, oferując wsparcie podczas wizyt w sklepach i sprawnie udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania. Dzięki temu byliśmy w stanie wykończyć mieszkanie w stosunkowo krótkim czasie.
Michał Biały
2023-12-30
Nietuzinkowe i nowoczesne rozwiązania, zawsze o krok przed trendami. Ogromna cierpliwość i wyrozumiałość, a byliśmy raczej marudnymi klientami. Studio dbające o estetykę i funkcjonalność. Gorąco Polecam!
Arkadiusz Andruch
2023-02-02
Bardzo szybko wykonany projekt. Pani Anna jest otwarta na uwagi, z duża wyobraźnia i doświadczeniem. Jakość wykonania przerosła nasze oczekiwania. Polecam!
Marlena Andruch
2023-02-01
Pełen profesjonalizm, kompleksowa obsługa. Projekt zgodny z oczekiwaniami. Dziękuję i gorąco polecam!
Sławomir Kłos (Kermit)
2023-01-30
Polecam! Szybko, fachowo i w rozsądnej cenie
Olga Majak
2023-01-29
Dziewczyny tworzą wnętrza zgodne z potrzebami klienta, wszystko dopięte na ostatni guzi👌😊